Workshopy

Workshopy Ergonomie pracovního prostředí.

Workshopy pro firmy

Firemní workshopy mají vždy individuální charakter dle domluvy. Zaměření je především na office people, kteří denně tráví většinu pracovní doby za PC. Je však možné také hodnocení pracovního prostředí a návrhy jeho úprav pro jiné typy zaměstnání. Na základě hodnocení lze také připravit workshop s teoretickými i praktickými poznatky pro zaměstnance. Celková cena se tedy odvíjí od poskytovaných služeb a je vždy individuálně nastavená dle dohodnutého programu. 

Workshopy tvoří teoretická přednáška, praktická část - cviky pro problematické části těla (krční páteř, zápěstí, bedra apod.) a individuální nastavení pracovního místa každého účastníka. Trvání je 2 hodiny a maximální kapacita účastníků je 15 osob. Pro domluvení individuálních podmínek je třeba mě kontaktovat.

Workshopy pro jednotlivce

Workshop s tématikou ergonomie pracovního prostředí pro lidi se sedavým zaměstnáním. Trvá 1,5 hodiny, kapacita účastníků je 10 osob a je třeba se hlásit předem. Aktuální termíny workshopů pro jednotlivce najdete vypsané na úvodní stránce.

Ceník

WS pro firmy
2500 Kč/h
WS pro jednotlivce
380 Kč/1,5h