Terapie

Terapie pohybového aparátu osobně i online. Přístup je individuální ke každému klientovi a jeho potřebám.

Individuální terapie

Individuální terapie jsou zaměřeny na řešení konkrétních obtíží pohybového aparátu. Obtíže se mohou vztahovat k výkonu vašeho povolání nebo nějaké pohybové aktivity. Může to být bolest dlouhodobého i krátkodobého charakteru. Při obtížích je důležité nejprve absolvovat vyšetření u lékaře. Na individuální terapii se můžete objednat přes rezervační tlačítko nebo zde.

Online konzultace

Pokud už se v terapii známe nebo chcete konzultovat provádění nějaké pohybové aktivity, je možné využít online konzultace bez nutnosti osobního setkání. Výhodou je komfort domácího prostředí a časová a prostorová nenáročnost. Nemůže však nahradit osobní vyšetření při obtížích. Objednání přes rezervační tlačítko nebo zde.

Pravidelný trénink

Začíná vstupním vyšetřením, které je provedeno osobně. Pro efektivnější změnu pohybových stereotypů je nejlepší kratší ale pravidelný trénink. Proto je tato služba zaměřená na poskytování kratších, ale častých konzultací (online nebo osobních) pro kontrolu a nastavení režimu cvičení. Na vstupní vyšetření se lze objednat přes rezervační tlačítko nebo zde.

Ceník

Individuální terapie
1 hodina
950 Kč
Online konzultace
1 hodina
700 Kč
Pravidelný trénink
vstupní vyšetření
950 Kč
Pravidelný trénink
konzultace 20 min
250 Kč